Jak wzmocnić libido z Erogen X ?

Jak wzmocnić libido z Erogen X ?
Rate this post

Jak wzmocnić libido z Erogen X ?Osiągnąć szczyt przyjemności szybciej, w satelity-to zdarzenie, a nie typowe, po to należy umieścić na swoim własnym dół.

Na szczęście ludzi, którzy zetknęli się z tym problemem będą mogli dowiedzieć się, jak zapewnić trwałość połączenia dowolny znacznie dłużej.

Trening i jeszcze jakiś sposób regulacji życia może zwiększyć samokontrolę; ponadto, istnieje wiele metod, które można spróbować przez seks opóźnić menopauzę.

Warto spróbować również pewnych przedmiotów

Jeśli ty lub twój partner cierpi na przedwczesny kulminacji, szuka rozwiązania styl pod względem para; zapobiegania i daj mu do zrozumienia, że Erogen X chcesz współpracować, aby rozwijać się w dobrej kondycji fizycznej bliskości, a także psychologiczne.

Zachęcać

 • Niepokój i wątpliwości co do jego skuteczności są największymi wrogami nastroju, stara się być optymistą. Zbliża seks za zaufanie, szacunek, a także pozytywne nastawienie może zrobić znaczącą różnicę dla ciebie, jak również twojego partnera.
 • W przeciwieństwie do na niekorzystnych pomysłów odnośnie tego, co może się dziać, przypomnieć sobie, że kulminacyjnym przedwcześnie-to zwykłe wydarzenie i że nie muszą postawić na własną rękę w dół; w dolnej części, to to, że można sobie poradzić.

Mówić na własną rękę

Udało się opóźnić orgazm podczas samodzielnej zabawy. Próba jak najszybciej kulminacją całej masturbacja może powodować ciało, aby przewidzieć „szybki pomysł”. kilka razy w tygodniu, kilka godzin przed seksem, można odłożyć przyjemność, szczególnie jeśli „pociąg” będzie trwać dłużej, gdy jesteś sam stymulacji.

 • Wykonać ćwiczenia dla podłóg miednicy.
 • Trening mięśni, które regulują wytrysk można przedłużyć stosunek płciowy.
 • W celu identyfikacji tych mięśni utrudnia przepływ moczu, a także umowa masy mięśniowej, aby zapobiec, aby wypuścić gaz żołądka;
 • Jeśli chcesz je wzmocnić, w ciągu 3 sekund, dla wielu, a także wykonać od 5 do 10.
 • Na początku to może być proste, aby kontynuować w podatnych pozycji siedzącej, jednak można dodatkowo wykonywać te ćwiczenia, gdy jesteś na nogi; a twoje mięśnie stają się silniejsze, spróbuj wykonać 3 zestawy po 10 powtórzeń dziennie.
 • Próba umowy tylko mięśnie, które kontrolują moczu, a także przepływu gazu; nie jest po prostu zacisnąć uda lub pośladki.

Zmniejszyć spożycie alkoholu i narkotyków. Związki te tworzą przedwczesne, zaburzenia erekcji i innych problemów pod kocem; nie dopuścić do stosunku płciowego i starają się ograniczyć spożycie w ogóle.

Rozwija seksualne stały partnerstwie

Rozwija seksualne stały partnerstwieIdealnie. Jeśli zazwyczaj regularnie, im więcej ludzi, pieniędzy, w przeciwieństwie do klawesyn. Miłość z jednym człowiekiem, pomaga czuć się bardziej komfortowo, a także gwarancja bezpieczeństwa i zaufania we wzajemnych relacjach; kiedy czujesz się świetnie z człowiekiem, jest to łatwiejsze, aby rozpocząć dyskusję, że jest uczciwy, a także poprawić życie seksualne.

 • Spróbuj zachęcić przed partnerem. Poświęca się mało interesujące dla innej osoby bez poszukiwania własnej przyjemności lub dać im dotknąć twojej delikatnej miejscach; w ten sposób można zintegrować stopnia stymulacji, a także osiągnąć punkt kulminacyjny jednocześnie.
 • Powoli stałego pobytu. Regularnie bierze niezbędne, można zapewnić długą żywotność podłączenie dowolnego znacznie dłużej, zainstalowaną po, że podstawowym zadaniem w trakcie seksu; myśleć, jak zmysłowy taniec, a nie z serii szybkich ruchów.

Testy nowych pozycji

Postępując w ten sposób, można skupić swoją uwagę na czymś różnych, a także „zresetować” stopień podniecenia; ponadto, nowe ustawienia, aby przyzwyczaić organizm nie dostosowuje się do trybu normalnego. Jeśli Erogen X masz konkretny parametr, który sprawia, że można szybko dotrzeć do punktu kulminacyjnego, utrzymać go na „wielki finał”.

 • Oddychaj powoli i głęboko, kiedy czujesz, że zbliża się kulminacja. Powolny oddech pomaga wyłączyć odpowiedź.
 • Oddech powoli i tak samo głęboko, rozszerzając brzuch; wstrzymać oddech na 2-3 sekundy i po tym spokojnie oddychać. Kontynuuj w ten sposób aż poczujesz kolejnej kulminacji.

Rozważyć coś jeszcze na chwilę. Gdy użytkownik przyjmuje do wiadomości, że masz zamiar, proszę o chwilę uwagi do tematu nie związanych z płcią, takich jak praca, działalność sportowa, programy telewizyjne lub szkoły; skierowanie umysłu na chwilę, można się zrelaksować i zmniejszyć prędkość. Jednak trzeba myśleć o innym przez partnerstwa; trzeba być zawsze obecny, i ma na celu przyczynić się do realizacji partnerowi.

Rób przerwy

Podejście „rozpocznij i zakończ” w od partnera, kiedy czujesz, że blisko orgazmu odpocząć przez 30 sekund, aż do początku jeszcze raz; powtórzyć tę strategię kilka razy, dopóki oboje nie w odniesieniu do orgazmu.

 • Można również głębokich oddechów i myśleć o czymś innym, aż do zatrzymania się.
 • Zrobić próbę z metodą „pętla wokół”.
 • W tym przypadku, trzeba uciec towarzyszem, gdy ejakulatu.

Ty (lub ktoś inny), należy dokładnie dokręcić część penisa po prostu pod głowicę; utrzymać napięcie przez kilka sekund, odczekaj 30 sekund i wrócić w związku. Nie dokręcać z nadmiernym stresem i nie należy używać tej metody, jeśli powodować dyskomfort lub ból. Umieszczenie na profilaktyczne częściej. Iść do apteki, próbując znaleźć profilaktyki, co z pewnością pomoże regulować początku.

W sumie, jest to produkt często, a niektóre marki dodatkowo zawierają anestetykiem, co pozwala zminimalizować krótko poziom czułości.

Skorzystać z smarując

Można kupić aktualne wrażliwej żel w aptece, a także w, są one dostępne w postaci kremów, sprayów, a także serwetki, które stosuje się 10-15 minut przed stosunkiem. Użyj środek profilaktyczny przy stosowaniu topiczny narkozą, aby uniknąć obniżenia poziomu czułości partnera.

 1. Jeśli jeszcze nie naprawiono problemy z różnymi innymi podejściami, należy zwrócić się do swojego lekarza lub farmaceutę, jeśli istnieją leki, które ci odpowiadają.
 2. Biorąc niskie dawki inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny za kilka godzin do intymnego doświadczenia, można opóźnić orgazm.
 3. Jeśli cierpisz na impotencję jest przedwczesny, leki dla pierwotnego zaburzenia mogą być skuteczne również dla 2-go.

Porusza temat jak para

Rozpocząć rozmowę o tym, aby swojemu rozmówcy, że cenisz, wraz z chwil miłości między wami.

 • Zapewniam ich, że nie ma absolutnie nic, co powinien „dbać” na własną rękę, ale chcesz poprawić swoje życie seksualne w parze.
 • Możesz mu powiedzieć: „nie opiera się na was, musimy pracować razem, aby nasze przywiązania bardzo najlepsze co może Erogen X być; ponadto, to cieszy mnie znacznie sugestii w stanie zapewnić sobie optymalnego zaspokojenia”.

Nie zaoferować mu winę. Zająć zdecydowane stanowisko, a także konstruktywny w przeciwieństwie do naprawdę „złe” towarzysz.

Przypomnij im, że ci na nim zależy i nie mam zamiaru ich oceniać, jednak, że można współpracować, aby znaleźć sposób, aby stworzyć swój seks, zarówno fizycznej, jak i psychicznej.

 • Próba być przydatne, a także indywidualny czas wypróbować zupełnie nowe strategie. Poproś swojego partnera, jeśli uzna, że mogą one być praktyczne; rób wszystko dla podtrzymania dyskusji szczery, nie umieszczając go pod ciśnieniem.

Zapisz wytrwałość, spróbować czegoś nowego i poprawić to, co jest najbardziej wiarygodne dla ciebie, a także towarzyszem. Zagwarantować, że to będzie trochę długo, ale to całkiem normalne, że chcesz spróbować nowej metody, a także zobaczyć, czy to działa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here