Jak oszczędzać z Tesla Saver Eco ?

Jak oszczędzać z Tesla Saver Eco ?
5 (100%) 1 vote

Podręcznik oszczędzania energii

Jak oszczędzać z Tesla Saver EcoW rzeczywistości, niektóre z najbardziej skutecznych kroków, które można podjąć w celu oszczędzania energii i wody, skierowane na małe zmiany w codziennych przyzwyczajeniach, które nic nie kosztują.

Czy umowa najmu-krótkoterminowy lub długoterminowy, istnieje wiele prostych i niedrogich rzeczy, które możesz zrobić, aby zmniejszyć zużycie energii i wody i zaoszczędzić setki dolarów w roku, bez uszczerbku dla komfortu i stylu życia.

Pomysły na oszczędności energii

Efektywność energetyczna (czasami zwana „efektywność energetyczną”) wymaga użycia mniejszej ilości energii w celu zapewnienia takiego samego poziomu wydajności, komfortu i wygody. Spróbuj wykonać następujące praktyczne kroki, aby zmniejszyć zużycie energii w gospodarstwie domowym i kwoty na rachunkach.

 • Użyj urządzenia, które oszczędzają energię

Urządzenia elektryczne w rodzinie zużywają do 30% energii, którą używasz w domu, więc typy urządzeń, które używasz, i to, jak z nich korzystać, mają duży wpływ na zużycie energii i ilość kont. Jeśli kupujesz nowe urządzenie, pomyśl o zakupie Tesla Saver Eco energooszczędnej modelu. Sprawdź oznaczenie klasy energetycznej, aby określić, ile energii skutecznie-im więcej gwiazdek, tym więcej oszczędności energii i pieniędzy, aby zaoszczędzić.

 • Sterowanie klimatyzacją

Około 40% zużycia energii w domu idzie na ogrzewanie i chłodzenie. Spróbuj zainstalować termostat do ogrzewania na 18-20 stopni Celsjusza w zimie. Spróbuj ustawić termostat na 25-27 stopni Celsjusza. Instalacja termostatu nawet na jeden stopień więcej (lub mniej), może zmniejszyć zużycie energii na ogrzewanie i chłodzenie w domu od 5 do 10 procent.

 • Uszczelnianie pęknięć i szczelin

Jeżeli chronić dom przed przeciągami i zatrzymać wyrzut gorącego i zimnego powietrza przez szczeliny i szpary, to można zmniejszyć rachunek za energię do 25 procent. Spróbuj umieścić platinu worek z piaskiem, aby uniknąć przeciągów (w postaci „wąż”), aby zapobiec wylot powietrza z pod drzwi i umieścić uszczelki do okna, między deskami na podłodze, podłogi, kraty, okna dachowe i Corniche. Poprosić o zgodę właściciela domu lub mieszkania przed montażem uszczelki.

 • Poprawa efektywności działania systemu

Zapobieganie strat ciepła zasłony lub żaluzje, które dobrze aby utworzyć warstwę nieruchomego powietrza w pobliżu okna. W zimie można również użyć zasłony w ciągu dnia, aby dostać się na słońcu i przygotować ich do zmroku. Ponadto, nie jest źle i latać nad zasłonami w najgorętszych części dnia.

 • Użyj wentylator zamiast klimatyzacji

Wentylatory zamontowane na suficie lub na stalowej podstawce około jednego centa za godzinę pracy, i produkują znacznie mniej gazów powodujących efekt cieplarniany klimatyzacji. Wentylatory dla poprawy cyrkulacji powietrza i mogą być wykorzystane do zwiększenia efektywności systemu chłodzenia powietrza, a także cyrkulacji ciepłego powietrza i zwiększenie efektywności ogrzewania w zimie.

 • Przejście na energooszczędne oświetlenie

Przejście na energooszczędne oświetlenieOkoło 12 procent zużywanej w domu energii idzie na oświetlenie. Po przełączeniu na energooszczędne oświetlenie i będziesz efektywnie wykorzystać oświetlenie, można pokryć koszty oświetlenia. Skuteczny sposób Tesla Saver Eco zaoszczędzić na kosztach energii zastąpić starym stylu wymianę starej żarówki na świetlówki kompaktowe (CFLs) lub Led, które emitują światło (Led). CFL żarówki zużywają około 20% energii, która jest zużywana przez wymianę starej żarówki i może trwać od 4 do 10 razy dłużej.

 • Zasilanie awaryjne

Wiele urządzeń i urządzenia, takie jak ładowarki do telefonów komórkowych, konsole do gier, kuchenki mikrofalowe, zużywają energię, gdy nie są używane. Ta kopia siła 10 procent zużycia energii elektrycznej gospodarstwa domowego. Jeśli wyłączyć przyrządy i urządzenia z gniazdka, kiedy przestać ich używać, zobacz zużycie energii i kwoty na rachunkach. Jeśli urządzenie ma mały wskaźnik lub zegarki, które pokazują stan alarmu, oznacza to, że zużywa energię.

 • Lodówki i zamrażarki

Optymalna temperatura do lodówki 3 do 5 stopni Celsjusza; lub między minus 15, minus 18 stopni Celsjusza do zamrażarki. Każdy stopień poniżej wymaga o 5% więcej energii. Popraw wydajność lodówki i zamrażarki, aby można było usunąć lód, który może gromadzić się w zamrażarce, i pozostawić miejsca 5-8 centymetrów z każdej strony do wentylacji. Jeśli masz zapasowy lodówka, którego używasz, gdy masz gości, włącz go tylko wtedy, gdy jest to potrzebne.

 • Pranie i suszenie bielizny

Gdy używasz pralki, oszczędzasz energię i wodę, tak, że używasz zimnej wody, najkrótszą możliwą cykl prania, regulując poziom wody, ilość bielizny w samochodzie i czekać, dopóki nie zgromadził wystarczająco dużo bielizny dla pełnego obciążenia. Bielizna, suche na świeżym powietrzu, a nie w elektrycznej suszarce bębnowej-za darmo.

Dzięki oszczędności wody, prowadzi ewidencję każdej kropli i dolara. Możemy podjąć wiele działań, aby zapewnić racjonalne korzystanie z wody w domu i w ogrodzie, co przyczyni się do wody dla przyszłych pokoleń.

Porady dotyczące oszczędzania wody

 • Porady dotyczące oszczędzania wodyPomyśl o użyciu maszyn i urządzeń, która oszczędza wodę

Przy zakupie nowego urządzenia lub sprzętu należy zwrócić uwagę na model, który oszczędza wodę. Sprawdź etykietę efektywności wody i standardy (WELS) (klasa efektywności wykorzystania wody i standardy).

 • Efektywne wykorzystanie kranu

Z kranu z prędkością jednej kropli wody na sekundę wychodziło ponad 12 000 litrów wody rocznie. Oszczędność wody, tak, że można naprawić wszystkie zawory, które wycieku jak najszybciej. Zużycie wody można zmniejszyć, włączając aerator. Aeratory ograniczają dopływ wody i mogą być włączane dalej od zewnątrz lub do wnętrza beczki. Przed zainstalowaniem może wymagać pozwolenia właściciela domu lub mieszkania.

 • Instalacja dyszy prysznic, który oszczędza wodę

Jeśli masz stare nieefektywne prysznice głowicy, poproś właściciela zastąpić je modelami, które oszczędzają wodę, ponieważ używają około jedną trzecią mniej wody, i mogę zmniejszyć rachunki za prąd i wodę na 160 dolarów rocznie.

 • Spuścić wodę

Podczas korzystania z WC który ma zdolność mniej lub więcej wody, zużywa mniej przepłukać, jeśli jest odpowiedni. Jeśli właściciel domu lub mieszkania zmienia wc jeden umyć technikę, można zaproponować mu model, który oszczędza wodę i ma możliwość wykonywać mniej lub więcej wody, ponieważ w ten sposób można zaoszczędzić 55 litrów wody na osobę dziennie.

 • Zmniejszenie zużycia wody w ogrodzie

Na podlewanie standardowego trawnika można wydać nawet 90 procent wody przeznaczonej do ogrodu. Jest to ilość wody można zmniejszyć, jeśli dopasuj kosiarkę do trawy, aby włosy znajdowały się na wysokości 4 centymetrów i więcej. Można również zmniejszyć zużycie wody w sadzie jeśli poprawisz drogę przepłukać i korzystania z produktów, spożywają mniej wody.

Warto zwrócić szczególną uwagę przy zakupie nowego urządzenia, bo bardziej energooszczędny oszczędzać od pięciu do 15 procent energii elektrycznej.

 • Najbardziej delikatne płytki z płaskimi, tj. stref indukcyjnych płytkami.

Każdy z tych procentów i mały, i duży, ale razem stanowią 30 procent oszczędności na urządzeniach elektrycznych. Drugi kierunek dotyczy oszczędzania energii w budownictwie, myślę, że do połowy w ten sposób, i do 40% potencjalnej oszczędności energii.

Praktycznie nie istnieje urządzenie, które codziennie używane w gospodarstwie i która nie pozwala na osiągnięcie znacznych oszczędności energii. Począwszy od izolacji, lodówki, pralki, i do żelazka. Oto kilka  wskazówek, jak uzyskać rachunek za prąd będzie znacznie mniej.

Główny warunekGłówny warunek, aby zmniejszyć rachunki za energię elektryczną, jednak, aby uzyskać jak najwięcej takich przyrządów, używanych w nocy, gdy elektryczność jest cztery razy taniej, niż w dzień.

Oszczędności w domowych urządzeniach jest możliwe nawet przy ich użyciu w ciągu dnia. Na przykład, jeśli obiad przygotowuje się z miski uderza, zużycie energii na dziesięć procent mniej niż w przypadku gotowania bez pokrywy.

W zimowe dni będzie duża oszczędność energii można osiągnąć starannego doboru urządzeń do podgrzewania. Grzejników i nagrzewnic należy unikać, tak jak, na przykład, dla tego wydawane trzy razy więcej energii niż klimatyzatory. Lepiej zdecydować z płytami marmurowymi lub takich pieców, które gromadzą ciepło w nocy.

Eksperci ostrzegają, że oszczędność energii może sięgać nawet 50 procent, co oznacza, że rachunek za energię będzie więcej niż połowa, jeśli obywatele będą przestrzegać wszystkich tych zasad.

Największe długoterminowe oszczędności energii uzyskuje się tym, że przy instalacji ogrzewania w mieszkaniu. Ten typ ogrzewania jest więcej warte od pilota zdalnego sterowania, tak jak miesięczny koszt może być o jedną trzecią niższe. Ogrzewanie w godzinach porannych jest najdroższym w domach, które mają izolacyjność cieplną, gdzie instalacja samego pozwala zaoszczędzić do 40% energii, bez żadnych oszczędności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here